Aktualności
WZNOWIENIE PRACY INKASENTA
Szanowni Klienci
Od dnia 25.02.2022r. Zakład Wodociągi Gminne w Jerzmanowicach wznawia pracę Inkasenta w terenie. Odczyty wodomierzy będą odbywać się zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.
W dalszym ciągu istnieje możliwość podawania odczytu wodomierza telefonicznie bądź przez e-mail.
tel. 12 389 50 23
e-mail: biuro@zwgjerzmanowice.pl

