Aktualności

WZNOWIENIE PRACY INKASENTA Aktualności
25luty

WZNOWIENIE PRACY INKASENTA

Szanowni Klienci

 

Od dnia 25.02.2022r. Zakład Wodociągi Gminne w Jerzmanowicach wznawia pracę Inkasenta w terenie. Odczyty wodomierzy będą odbywać się zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

 

W dalszym ciągu istnieje możliwość podawania odczytu wodomierza telefonicznie bądź przez e-mail.

tel. 12 389 50 23

e-mail: biuro@zwgjerzmanowice.pl

« Powrót do listy

Następna wiadomość:
Oszczędzajmy wodę

27 czerwiec Oszczędzajmy wodę

Poprzednia wiadomość:
Odczyty wodomierzy w I kwartale 2022r. - miejscowość Łazy i Jerzmanowice

15 czerwiec Odczyty wodomierzy w I kwartale 2022r. - miejscowość Łazy i Jerzmanowice